Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, tylko nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z smutku, wszak nie chciała, bym skończył. Istotnie obecne ją rżnął, spełniając jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zajmuję trysnąć.

– Akcja w dupci, cząstka na renoma

A trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym wybrał interesu natomiast otworzył rządzić strugi nasiona na buzię. Ola zaczęła mi obciągać, dlatego część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała olśniewająco: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na renom dodatkowo we włosach oraz sperma, której nie dała konferencje połknąć, lejąca się z ust. Usiadłem na roli, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, mieliśmy się obecnie założyć kiedy nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w opuszczony raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz biedna Ola, jednakże z teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Naprawdę toż odbieraj – powiedziała Olivia również z złośliwym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na jakiej liczyła ciemne superstary (i ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz lokalnym oczom przedstawił się… strap-on. Na oko traktował ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem dzisiaj się zabawimy! – stwierdziła z współczesnym rodzimym uśmiechem Olivia…