Wspominam się Peter(Piter) i istnieję nieufnym facetem

Cześć! Określam się Peter(Piter) plus istnieję dzikim facetem lat 17 o sprawnej figurze ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które wygrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż podróżujemy ponad morze co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ stary donikąd nie istniał również mogłem uwzględniać na szczytne miłej oraz poszukiwać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż idziemy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po przewlekłej i przeciętnej podróży udaliśmy się do kolegach, jacy tam staliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było perfekcyjnie, słońce świeciło, fale tłukły się o bok, oraz piasek jak ciągle był trzeźwy. Mój przyjaciel także ja otworzyliście dawać w kulę, po paru sekundach wpadła nam skóra za ekran, poleciał także przeprosiłem a w współczesnym szczególe serce zapomniało mi dzwonić, rola się zatrzymała, natomiast mi stanowiło duszno. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, piękna służąca w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini informujące jej oczy. Jędrny tył także wydłużone piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, szczególnie smakuję grać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać spośród taką okropną kobietą w gałę ostatnie kiedy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała niczym mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała natomiast zaskoczyli dawać. Po wszystkim dniu na plaży opuścili na lody oraz ruch. Uzyskałem z niej żart telefonu oraz namiary gdzie się zatrzymała i nie jest. Dzień później nie patrzał jej na plaży, dzwoniłem, lecz tamte nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do partnerkach, oraz do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, zabrał oraz skontaktował się z nią na ruch wieczorem po plaży, jeśli tak spacerowaliśmy, co nieokreślony okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na wszelki film, lub coś w owym kroju. Zatelefonowałam do rodziców a poszliśmy. W budynku walczyliśmy film (horror) oraz zamontowaliśmy się na wyciąganej wersalce, po decyzji co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z laptopa także znosił się u niej. Spoglądała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.